Balony na ślub

Balony na ślub

Balony na ślub to często pomijalny element dekoracji weselnej. Kojarzą się nam z kiczem i nudą. Jednak nic bardziej mylnego! Subtelne i wyrafinowane dekoracje balonowe potrafią nadać eleganckiego klimatu każdemu przyjęciu. Aby zrobiły duże wrażenie muszą pojawić się w dużych ilościach. Dziesiątki balonów w tym samych kolorze na pewno stworzą niepowtarzalną i wyjątkową dekorację.

Z balonów możemy stworzyć przepiękną ściankę do sesji zdjęciowej, która zachwyci gości i zostawi na dłużej uroczystość w ich pamięci. Nie możemy zapominać o wejściu do lokalu. To tam nowożeńcy witani są chlebem i solą i tam powstaje dużo zdjęć. Girlanda balonowa idealnie stworzy piękne tło zdjęciowe. Na stołach gości mogą pojawić się eleganckie dekoracje balonowe, które dodadzą lekkości pomieszczeniu i sprawią, że lokal nabierze magicznego charakteru.

Obecnym hitem balonowych dekoracji weselnych są balony olbrzymy oraz balony przezroczyste wypełnione brokatem, konfetti, bądź listkami.  Nasza szeroka oferta balonów z helem zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Balony na ślub Gdańsk
super wesele